• Úvodní stránka
 • Doprava
 • Kontakty
 • Obchodní podmínky
 • Obchodní podmínky

  FAKTURAČNÍ ÚDAJE

  Gunam s.r.o.
  Neklanova 1799
  Roudnice nad Labem 41301
  IČ: 271 27 818

  OBCHODNÍ PODMÍNKY

  Objednavky přijímáme telefonicky na čísle 776 774 677 nebo e-mailem info@doner-kebap.cz.

  Kupující učiněním objednávky akceptuje obchodní podmínky pro dodávky zboží vyhlášené prodávajícím. Objednané zboží dodáme Vám v předem domluveném termínu. Dodací lhůta začíná běžet ode dne obdržení závazné objednávky za podmínky obdržení všech podkladů, které jsou nutné pro včasné vyřízení dodávky. V případě, že zboží je na skladě, zavazuje se prodávající je vyexpedovat nebo předat dopravci do 5 pracovních dnů. Dodací lhůta bude přiměřeně k okolnostem prodloužena, jestliže zpoždění je způsobeno vyšší mocí nebo okolnostmi nezaviněnými prodávajícím.

  Zboží je dodáváno se zárukou uvedenou v záručním listu.
  Název a popis zboží se může lišit od oficiálného názvu a popisů výrobce daného zboží a má pouze informativní charakter.
  V ceně zboží není uvedeno dopravné a balné, které bude vypočteno v celkové ceně objednávky.

  REKLAMACE

  Kupující má právo od smlouvy odstoupit bez uvedení důvodu do 7 dnů od převzetí zboží. V případě, že je zboží zakoupeno v rámci obchodní či podnikatelské činnosti, právo na odstoupení nevzniká, obchodní zákoník tuto možnost neuvádí. Zboží by měl kupující spotřebitel vrátit úplné, s kompletní dokumentací, nepoškozené, čisté, pokud možno včetně originálního obalu, ve stavu a hodnotě, v jakém zboží převzal.

  Odstoupení a zboží zasílejte na adresu:
  Gunam s.r.o.
  Neklanova 1799
  Roudnice nad Labem 41301
  Peníze za zboží Vám zašleme na Váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 30 dnů od doručení zboží. Náklady na vrácení zboží jsou v tomto případě na straně kupujícího. Nezasílejte zboží zpět na dobírku. Zásilka bude odmítnuta.

  PROHLÁŠENÍ

  Prodávající se zavazuje k tomu, že nebude svěřená data prodávat, poskytovat třetí osobě, ani nijak nepoužije osobní data pro komerční nabídku nesouvisející s firmou Gunam s.r.o., bez souhlasu vlastníků těchto dat.